Isixhumi se-7/16 Din senzelwe ngokukodwa izitishi zangaphandle kwiinkqubo zonxibelelwano lweselula (i-GSM, i-CDMA, i-3G, i-4G), sinamandla aphezulu, ilahleko ephantsi, i-voltage ephezulu yokusebenza, ukusebenza okugqibeleleyo kokungena kwamanzi kwaye sisebenza kwiindawo ezahlukeneyo. Kulula ukuyifaka kwaye inika uqhagamshelo oluthembekileyo.
Izihlanganisi zeTelsto 7/16 Din ziyafumaneka kwisini samadoda okanye sabasetyhini ezine-impedance ye-50 Ohm. Izihlanganisi zethu ze-DIN ze-7/16 zifumaneka kwiinguqulelo ze-engile ethe tye okanye ekunene, kunye ne-flange enemingxuma emi-4, i-bulkhead, iiphaneli ezinemingxuma emi-4 okanye ukhetho oluncinci lokukhwelisa. Ezi zidizayini zezihlanganisi ze-DIN ze-7/16 ziyafumaneka ngeendlela ze-clamp, crimp okanye ze-solder.
● I-IMD ephantsi kunye ne-VSWR ephantsi ibonelela ngokusebenza ngcono kwenkqubo.
● Uyilo oluzitshisayo luqinisekisa ukuba kulula ukuyifaka ngesixhobo esiqhelekileyo sesandla.
● I-gasket ehlanganisiweyo ikhusela eluthulini (P67) namanzi (IP67).
● Umqhubi we-brass/Ag ophakathi kunye nomqhubi wangaphandle ofakwe i-brass/Teri-alloy unika amandla aphezulu okuqhuba kunye nokumelana nokugqwala.
● Iziseko zophuhliso ezingenazingcingo
● Izikhululo zesiseko
● Ukukhusela umbane
● Unxibelelwano lweSatellite
● Iinkqubo ze-Antenna

Imodeli:I-TEL-DINF.12-RFC
Inkcazo
Isixhumi se-DIN sabasetyhini sentambo eguquguqukayo eyi-1/2″
| Izinto kunye nokuGcina | |
| Unxibelelwano lweziko | Ipleyiti yeBross / yeSilivere |
| Isigqubutheli | I-PTFE |
| Umqhubi woMzimba kunye nowangaphandle | I-Brass / i-alloy egqunywe nge-tri-alloy |
| I-Gasket | Irabha yeSilicon |
| Iimpawu zoMbane | |
| Iimpawu ze-Impedance | 50 Ohm |
| Uluhlu lweeFrequency | DC~3 GHz |
| Ukumelana nobushushu | ≥5000MΩ |
| Amandla eDielectric | Ii-4000 V rms |
| Ukumelana nokuqhagamshelana neziko | ≤1.0mΩ |
| Ukumelana nokuqhagamshelana kwangaphandle | ≤0.4 mΩ |
| Ukulahleka Kokufakwa | ≤0.08dB@3GHz |
| I-VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Uluhlu lobushushu | -40~85℃ |
| I-PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Into evikela amanzi | IP67 |
Imiyalelo yokufakelwa kwentambo ye-N okanye 7 / 16 okanye 4310 1 / 2″ eguquguqukayo kakhulu
Ulwakhiwo lwesixhumi: (Umfanekiso 1)
A. i-nut engaphambili
B. i-nut emqolo
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokuhluba bunjengoko kuboniswe kumzobo (Umfanekiso 2), kufuneka kunikwe ingqalelo xa kuhluba:
1. Umphezulu wokugqibela womqhubi wangaphakathi kufuneka uxovulwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sekopolo kunye ne-burr kumphezulu wentambo.

Ukuhlanganisa inxalenye yokutywina: Jija inxalenye yokutywina ecaleni komqhubi wangaphandle wentambo njengoko kubonisiwe kumzobo (Umfanekiso 3).

Ukuhlanganisa i-nut yangasemva (Umfanekiso 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangasemva ngokuyikrufula njengoko kubonisiwe kumzobo (Iifig(5)
1. Ngaphambi kokukrufula, gcoba umaleko wegrisi yokuthambisa kwi-o-ring.
2. Gcina i-nati yangasemva kunye nentambo zingashukumi, Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili emzimbeni weqokobhe elingasemva. Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili lomzimba weqokobhe elingasemva usebenzisa isikrufu senkawu. Ukuhlanganiswa kugqityiwe.

Wamkelekile kwintshayelelo yemveliso yethu. Sinebhongo lokwazisa isixhumi sethu se-7/16 Din kuwe!
Isixhumi sethu se-7/16 Din senzelwe izikhululo zangaphandle kwiinkqubo zonxibelelwano lweselula, kwaye sisebenza kwimigangatho eyahlukeneyo yonxibelelwano lweselula efana ne-GSM, i-CDMA, i-3G, i-4G, njl. Sinamandla aphezulu, ilahleko ephantsi, i-voltage ephezulu yokusebenza, ukusebenza okugqibeleleyo kokungena kwamanzi, kwaye sinokusebenza ngokuzinzileyo kwiindawo ezahlukeneyo.
Izihlanganisi zethu ze-7/16 Din zinobuchwepheshe obuphambili boyilo kunye nokuvelisa ukuqinisekisa umgangatho ophezulu kunye nokuthembeka. Kulula ukuyifaka kwaye ithembekile ukuyidibanisa, kwaye ingagqiba ukufakela kunye nokugcinwa ngexesha elifutshane, ngaloo ndlela iphucula ukusebenza kakuhle kwaye inciphise iindleko.
Isixhumi sethu se-7/16 Din siqwalasele iimeko ezahlukeneyo zokusetyenziswa kwinkqubo yoyilo, siqinisekisa ukuba siyasebenza. Ukusebenza kwayo okungangeni manzi kwenza ukuba isebenze ngokuqhelekileyo phantsi kweemeko ezahlukeneyo zemozulu ezimbi. Ukongeza, ikwanazo neempawu zevolthi ephezulu yokusebenza kunye nokulahleka okuphantsi, kwaye inokugcina umgangatho wesignali kunye nozinzo ngexesha lokuhambisa umgama omde.
Ngokubanzi, isixhumi sethu se-7/16 Din sisixhumi esisemgangathweni ophezulu esenzelwe izikhululo zangaphandle kwiinkqubo zonxibelelwano eziphathwayo. Nokuba usebenza kwindawo enjani na, singakunika izisombululo zonxibelelwano ezisebenzayo. Ukuba unomdla kwiimveliso zethu, nceda unxibelelane nathi ukuze ufumane ulwazi oluthe kratya.