Isixhumi se-7/16 Din senzelwe ngokukodwa izitishi zangaphandle kwiinkqubo zonxibelelwano lweselula (i-GSM, i-CDMA, i-3G, i-4G), sinamandla aphezulu, ilahleko ephantsi, i-voltage ephezulu yokusebenza, ukusebenza okugqibeleleyo kokungena kwamanzi kwaye sisebenza kwiindawo ezahlukeneyo. Kulula ukuyifaka kwaye inika uqhagamshelo oluthembekileyo.
Izihlanganisi zeTelsto 7/16 Din ziyafumaneka kwisini samadoda okanye sabasetyhini ezine-impedance ye-50 Ohm. Izihlanganisi zethu ze-DIN ze-7/16 zifumaneka kwiinguqulelo ze-engile ethe tye okanye ekunene, kunye ne-flange enemingxuma emi-4, i-bulkhead, iipaneli ezinemingxuma emi-4 okanye ukhetho oluncinci lokukhwelisa. Ezi zidizayini zezihlanganisi ze-DIN ze-7/16 ziyafumaneka ngeendlela zokuqhoboshela, zokuqhoboshela okanye zokuncamathisela i-solder.
● I-IMD ephantsi kunye ne-VSWR ephantsi ibonelela ngokusebenza ngcono kwenkqubo.
● Uyilo oluzitshisayo luqinisekisa ukuba kulula ukuyifaka ngesixhobo esiqhelekileyo sesandla.
● I-gasket ehlanganisiweyo ikhusela eluthulini (P67) namanzi (IP67).
● Izixhobo zokudibanisa ezenziwe nge-phosphorus bronze / Ag kunye nemizimba eyenziwe nge-brass / tri- alloy zibonelela ngombane ophezulu kunye nokumelana nokugqwala.
● Iziseko zophuhliso ezingenazingcingo
● Izikhululo zesiseko
● Ukukhusela umbane
● Unxibelelwano lweSatellite
● Iinkqubo ze-Antenna
| Ujongano | ||||
| Ngoku ka | IEC60169-4 | |||
| Zombane | ||||
| Ukuphazamiseka kwempawu | 50ohm | |||
| 1 | Uluhlu lweeFrequency | DC-3GHz | ||
| 2 | I-VSWR | ≤1.15 | ||
| 3 | I-voltage yokumelana ne-dielectric | ≥2700V RMS,50Hz, kwinqanaba lolwandle | ||
| 4 | Ukumelana neDielectric | ≥10000MΩ | ||
| 6 | Ukumelana noQhagamshelwano | Uqhagamshelwano lwangaphandle≤1.5mΩ; Uqhagamshelwano oluphakathi≤0.4mΩ | ||
| 7 | Ukulahleka Kokufakwa (dB) | Ngaphantsi kwe-0.15 | ||
| 8 | I-PIM3 | ≤-155dBc | ||
| Oomatshini | ||||
| 1 | Ukuqina | Imijikelo yokudibana ≥500 | ||
| Izinto kunye nokubekwa | ||||
| Inkcazo | Izinto eziphathekayo | Isingxobo/Ni | ||
| 1 | Umzimba | Intsimbi yobhedu | I-Tri-alloy | |
| 2 | Isigqubutheli | I-PTFE | – | |
| 3 | Umqhubi wesikhungo | QSn6.5-0.1 | I-Ag | |
| 4 | Okunye | Intsimbi yobhedu | Ni | |
| Okusingqongileyo | ||||
| 1 | Uluhlu lobushushu | -40℃~+85℃ | ||
| 2 | Into evikela amanzi | IP67 | ||
Inkxaso:
* Umgangatho ophezulu
* Eyona xabiso likhuphisanayo
* Ezona zisombululo ze-telecom ezenzelwe wena
* Iinkonzo zobungcali, ezinokuthenjwa neziguquguqukayo
* Amandla orhwebo aqinileyo okusombulula iingxaki
* Abasebenzi abanolwazi abanokukwazi ukuhlangabezana nazo zonke iimfuno zeakhawunti yakho

Imodeli:I-TEL-DINF.12S-RFC
Inkcazo
Isixhumi se-DIN sabasetyhini sentambo eguquguqukayo kakhulu eyi-1/2″
| Izinto kunye nokuGcina | |
| Unxibelelwano lweziko | Ipleyiti yeBross / yeSilivere |
| Isigqubutheli | I-PTFE |
| Umqhubi woMzimba kunye nowangaphandle | I-Brass / i-alloy egqunywe nge-tri-alloy |
| I-Gasket | Irabha yeSilicon |
| Iimpawu zoMbane | |
| Iimpawu ze-Impedance | 50 Ohm |
| Uluhlu lweeFrequency | DC~3 GHz |
| Ukumelana nobushushu | ≥5000MΩ |
| Amandla eDielectric | Ii-2500 V rms |
| Ukumelana nokuqhagamshelana neziko | ≤0.4 mΩ |
| Ukumelana nokuqhagamshelana kwangaphandle | ≤0.2 mΩ |
| Ukulahleka Kokufakwa | ≤0.15dB@3GHz |
| I-VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Uluhlu lobushushu | -40~85℃ |
| I-PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Into evikela amanzi | IP67 |

Imiyalelo yokufakelwa kwentambo ye-N okanye 7 / 16 okanye 4310 1 / 2″ eguquguqukayo kakhulu
Ulwakhiwo lwesixhumi: (Umfanekiso 1)
A. i-nut engaphambili
B. i-nut emqolo
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokuhluba bunjengoko kuboniswe kumzobo (Umfanekiso 2), kufuneka kunikwe ingqalelo xa kuhluba:
1. Umphezulu wokugqibela womqhubi wangaphakathi kufuneka uxovulwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sekopolo kunye ne-burr kumphezulu wentambo.

Ukuhlanganisa inxalenye yokutywina: Jija inxalenye yokutywina ecaleni komqhubi wangaphandle wentambo njengoko kubonisiwe kumzobo (Umfanekiso 3).

Ukuhlanganisa i-nut yangasemva (Umfanekiso 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangasemva ngokuyikrufula njengoko kubonisiwe kumzobo (Iifig(5)
1. Ngaphambi kokukrufula, gcoba umaleko wegrisi yokuthambisa kwi-o-ring.
2. Gcina i-nati yangasemva kunye nentambo zingashukumi, Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili emzimbeni weqokobhe elingasemva. Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili lomzimba weqokobhe elingasemva usebenzisa isikrufu senkawu. Ukuhlanganiswa kugqityiwe.
