| Isixhumi sendoda se-n rf coaxial dummy umthwalo we-50w | |
| Inombolo yoMzekelo | I-TEL-TLNM50W |
| Zombane | |
| Ukuphazamiseka kwempawu | 50ohm |
| Uluhlu lweeFrequency | DC-3GHz |
| I-VSWR | ≤1.20 |
| Amandla oMbane | Iiwati ezingama-50 |
| Isixhumi seRF | Isixhumi seN Male |
| Izinto kunye nePlating | |
| Igama leeCandelo | Izinto eziphathekayo |
| Umzimba wesixhumi | Intsimbi yobhedu |
| Isigqubutheli | I-PTFE |
| Umqhubi wangaphakathi | I-Phosphor Bronze |
| Izindlu | I-aluminiyam |
| Okusingqongileyo | |
| Ubushushu bokusebenza. | -45~ 85 ℃ |
| Ubushushu bokugcina. | -60~120℃ |
| Ixabiso Elingangenisi Imozulu | IP65 |
| Ubuntu bezizalwane | 5% -95% |
| IiRoHs (2002/95/EC) | Ithobela ukukhululwa |
| Ubunzima (Inethi) | 340g |
● Ibhendi ebanzi ye-DC-3GHz
● Ukuguquguquka kwe-Low Pass
● I-VSWR ephantsi
● Ukuchaneka okuphantsi kokuncitshiswa
● Isetyenziswa kakhulu kwizisombululo ezingaphakathi kwesakhiwo
Iinkonzo Zethu
1. Phendula umbuzo wakho zingadlulanga iiyure ezingama-24.
2. Imodeli yokuhlawula: T/T, L/C, Paypal kunye neWestern Union
3. Iimodeli ezininzi zoThumelo: Ngomoya, Ngolwandle, nge-Express (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Ixesha lokukhokela (lokuhambisa): Ngokwesiqhelo iintsuku ezili-14 emva kokufumana iodolo
5. Izibuko lokulayisha: Shanghai
6. Ixesha lesiqinisekiso: Kwiinyanga ezili-12 emva kokuthunyelwa.
7. Isikhokelo sokusebenza (Umyalelo) xa uceliwe.
8. Umzobo, isampuli kunye nephakheji ezenziwe ngokwezifiso zingenziwa.
Iinkcukacha zobugcisa:
| Imveliso | Inkcazo | Inombolo yeCandelo |
| Umthwalo Wokuphelisa | Indoda N / Ibhinqa N, 2W | I-TEL-TL-NM/F2W |
| Indoda/Ibhinqa, 5W | I-TEL-TL-NM/F5W | |
| Indoda/Ibhinqa, 10W | I-TEL-TL-NM/F10W | |
| Indoda yase-N / Ibhinqa lase-N, 25W | I-TEL-TL-NM/F25W | |
| Indoda yase-N / Ibhinqa lase-N, 50W | I-TEL-TL-NM/F50W | |
| Indoda/Ibhinqa, 100W | I-TEL-TL-NM/F100W | |
| I-DIN Indoda/Ibhinqa, 10W | I-TEL-TL-DINM/F10W | |
| I-DIN Indoda / Ibhinqa, 25W | I-TEL-TL-DINM/F25W | |
| I-DIN Indoda/Ibhinqa, 50W | I-TEL-TL-DINM/F50W | |
| I-DIN Indoda/Ibhinqa, 100W | I-TEL-TL-DINM/F100W |
FAQ
Kuthekani ngomgangatho weemveliso zakho?
Zonke iimveliso esizinikezileyo zivavanywa ngokungqongqo lisebe lethu le-QC ngaphambi kokuba zithunyelwe.
Ngaba unganikezela ngeesampulu zokuvavanya ngaphambi kokuba ufake iodolo enye esemthethweni?
Iisampulu zenjongo yovavanyo zingaziswa simahla ukuba uhlawula iindleko zokuthumela.
Ixesha lakho lokuhambisa lihlala lingakanani?
Ixesha lethu lokuhambisa lihlala lingaphakathi kweentsuku ezili-14 emva kokuba sifumene iodolo yakho.
Zithini iindlela zakho zokuthumela?
Ngolwandle; Ngomoya (izibuko laseShanghai); okanye nge-UPS, i-DHL, i-FeDex, i-TNT njl.
Ungasithumelela isampulu ukuze siyiphuhlise?
Ewe, singakwazi. Iisampulu zingaziswa kwiintsuku ezisi-7 zokusebenza.
Ngaba singaba nelogo okanye igama lenkampani yethu eliprintiweyo kwiimveliso zakho okanye kwiphakheji?
Ewe, ungakwenza. Ilogo kunye negama lenkampani zinokuprintwa kwiimveliso zethu. Ungasithumelela umsebenzi wobugcisange-imeyile kwifomathi yeJPEG okanye yeTIFF.
Ingaba i-MOQ ilungisiwe?
I-MOQ iyaguquguquka kwaye samkela iodolo encinci okokuqala njengeodolo yovavanyo.
| Iimpawu zoMbane | |
| Iimpawu ze-Impedance | 50 Ohm |
| Uluhlu lweeFrequency | DC~3 GHz |
| Ukufuma okusebenzayo | 0-90% |
| Uvavanyo lwaMandla | 50w |
| Isinxibelelanisi | Indoda yase-N |
| I-VSWR | 1.15 |
| Uluhlu lobushushu ℃ | -35~+65 |
Imiyalelo yokufakelwa kwentambo ye-N okanye 7 / 16 okanye 4310 1 / 2″ eguquguqukayo kakhulu
Ulwakhiwo lwesixhumi: (Umfanekiso 1)
A. i-nut engaphambili
B. i-nut emqolo
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokuhluba bunjengoko kuboniswe kumzobo (Umfanekiso 2), kufuneka kuqwalaselwe xa kuhluba:
1. Umphezulu wokugqibela womqhubi wangaphakathi kufuneka uxovulwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sekopolo kunye ne-burr kumphezulu wentambo.

Ukuhlanganisa inxalenye yokutywina: Jija inxalenye yokutywina ecaleni komqhubi wangaphandle wentambo njengoko kubonisiwe kumzobo (Umfanekiso 3).

Ukuhlanganisa i-nut yangasemva (Umfanekiso 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangasemva ngokuyikrufula njengoko kubonisiwe kumzobo (Iifig(5)
1. Ngaphambi kokukrufula, gcoba umaleko wegrisi yokuthambisa kwi-o-ring.
2. Gcina i-nati yangasemva kunye nentambo zingashukumi, Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili emzimbeni weqokobhe elingasemva. Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili lomzimba weqokobhe elingasemva usebenzisa isikrufu senkawu. Ukuhlanganiswa kugqityiwe.
