806-960 MHz kunye ne-1710-2700 MHz
Ukuphola okuthe nkqo
Ukusetyenziswa Kwangaphakathi okanye Ngaphandle
Ukufakelwa eludongeni okanye Ukufakelwa kwiPipe
Inkangeleko entle Ukumelana kakuhle nempembelelo, amandla okumelana nokugqwala kunye nokukwazi ukufaka iipakethi zezixhobo zokubamba ipali Ubukhulu obulungiselelweyo Yilwe ngetekhnoloji yebhendi ebanzi, i-medium gain, i-low standing wave ratio
Isicelo: Inkqubo ye-GSM/CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Landela ezi nkqubo ukuze ufake i-antenna enepali yokubamba, ulungise i-engile yokuthambeka kwe-antenna, uqinise iibholiti, izikrufu kunye neenati. (1) Iikiti zokufaka ezimile okwe-L mazilungelelaniswe ne-antenna bolt, zifakwe kwi-washer ethe tyaba, i-spring hook, i-screw cap ngokulandelelana, emva koko itshixelwe i-nut. (2) Intonga enemisonto ye-U shape ye-M6 edluliswe nge-serrated kunye ne-L shape mounting kits, ibambe i-antenna enobubanzi. Ipali engama-35-50mm, emva koko itshixelwe i-nut. (3) Ukuze ufumane isignali engcono, lungisa i-engile yokuphosa ye-antenna ngendawo yomngxuma we-L shape mounting kit, emva koko vala zonke iinati kunye nesiphelo sesixhumi se-antenna esivaliweyo. (4) Ukuphakama kokumiswa kufuneka kube ngaphezu kweemitha ezi-3 ukusuka kwinqanaba lesiseko, kwaye iindawo ezikufutshane zokumiswa azinazo izakhiwo ezinde kunye neentsimbi ezinkulu. Ngamafutshane, umhlaba ovulekileyo.
Iimbonakalo:
● Inkangeleko entle
● Amandla okuzikhusela afanelekileyo, ukumelana neempembelelo, ukuthintela amanzi ukuba angangeni, ukulwa nokugqwala, njl.
| Iinkcukacha zoomatshini | |
| Ubukhulu | 445*210*65 |
| Ubunzima | 1 kg |
| Izinto zeRadiator | Ithusi |
| Izinto zeRadome | I-ABS |
| Umbala weRadome | Umhlophe-we-Ivory |
| Ubuntu bezizalwane | 5% -95% |
| Ubushushu bokusebenza | -40~60 ℃ |
| Ikhithi yokufakela | Ukuxhonywa eludongeni kunye nokuxhonywa kwimibhobho |
| Iinkcukacha zoMbane | |
| Uluhlu lweeFrequency | 806-960MHz 1710-2700MHz |
| Inzuzo | 10dBi 12dBi |
| I-VSWR | ≤1.5:1 |
| Ukwahlulahlula | Ithe nkqo |
| Ububanzi bemitha yesiqingatha samandla | Iqondo lobushushu: 65/50° V: 55/40° |
| Umlinganiselo wangaphambili nomva | 20 dB |
| Impedance yokufaka | 50Ω |
| Amandla Okufaka Aphezulu | 50W |
| Ukukhusela umbane | Umhlaba weDC |
| Isinxibelelanisi | Ibhinqa lase-N |
Imiyalelo yokufakelwa kwentambo ye-N okanye 7 / 16 okanye 4310 1 / 2″ eguquguqukayo kakhulu
Ulwakhiwo lwesixhumi: (Umfanekiso 1)
A. i-nut engaphambili
B. i-nut emqolo
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokuhluba bunjengoko kuboniswe kumzobo (Umfanekiso 2), kufuneka kuqwalaselwe xa kuhluba:
1. Umphezulu wokugqibela womqhubi wangaphakathi kufuneka uxovulwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sekopolo kunye ne-burr kumphezulu wentambo.

Ukuhlanganisa inxalenye yokutywina: Jija inxalenye yokutywina ecaleni komqhubi wangaphandle wentambo njengoko kubonisiwe kumzobo (Umfanekiso 3).

Ukuhlanganisa i-nut yangasemva (Umfanekiso 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangasemva ngokuyikrufula njengoko kubonisiwe kumzobo (Iifig(5)
1. Ngaphambi kokukrufula, gcoba umaleko wegrisi yokuthambisa kwi-o-ring.
2. Gcina i-nati yangasemva kunye nentambo zingashukumi, Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili emzimbeni weqokobhe elingasemva. Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili lomzimba weqokobhe elingasemva usebenzisa isikrufu senkawu. Ukuhlanganiswa kugqityiwe.
