Uphawu: Inkangeleko entle Ifanelekile ukufakwa kwesilingi eqhelekileyo Ibhendi yefrikhwensi ebanzi, amaza asezantsi, amandla aqinileyo okulwa nokuphazamiseka.
| Into | Iinkcukacha |
| Uluhlu lweeFrequency | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Inzuzo | 3±1dBi/4±1dBi |
| I-VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Impedance yokufaka | 50Ω |
| Ukwahlulahlula | Ithe nkqo |
| Ububanzi bomqadi othe tye | 360° |
| Ububanzi bomqadi othe nkqo | 85±15°/55±15° |
| Amandla aphezulu | 50W |
| Uhlobo lwesixhumi | Ibhinqa elingu-N |
| Ububanzi | Ø164x94mm |
| Umbala | Mhlophe |
| Ubushushu | Ukusebenza: -40℃ ~ + 60℃ |
| Uluhlu lokufuma oluhambelanayo | 5%~95% |
| Indlela Yokufaka | Ilungisiwe ngee-screws |
Imiyalelo yokufakelwa kwentambo ye-N okanye 7 / 16 okanye 4310 1 / 2″ eguquguqukayo kakhulu
Ulwakhiwo lwesixhumi: (Umfanekiso 1)
A. i-nut engaphambili
B. i-nut emqolo
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokuhluba bunjengoko kuboniswe kumzobo (Umfanekiso 2), kufuneka kuqwalaselwe xa kuhluba:
1. Umphezulu wokugqibela womqhubi wangaphakathi kufuneka uxovulwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sekopolo kunye ne-burr kumphezulu wentambo.

Ukuhlanganisa inxalenye yokutywina: Jija inxalenye yokutywina ecaleni komqhubi wangaphandle wentambo njengoko kubonisiwe kumzobo (Umfanekiso 3).

Ukuhlanganisa i-nut yangasemva (Umfanekiso 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangasemva ngokuyikrufula njengoko kubonisiwe kumzobo (Iifig(5)
1. Ngaphambi kokukrufula, gcoba umaleko wegrisi yokuthambisa kwi-o-ring.
2. Gcina i-nati yangasemva kunye nentambo zingashukumi, Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili emzimbeni weqokobhe elingasemva. Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili lomzimba weqokobhe elingasemva usebenzisa isikrufu senkawu. Ukuhlanganiswa kugqityiwe.
