Uphawu: Inkangeleko entle Ifanelekile ukufakwa kwesilingi eqhelekileyo Ibhendi yefrikhwensi ebanzi, amaza asezantsi, amandla aqinileyo okulwa nokuphazamiseka
Ukusetyenziswa: Inkqubo ye-GSM/CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN yangaphakathi
| Iinkcukacha zoomatshini | |
| Ubukhulu | 204X115mm |
| Ubunzima | 0.5Kg |
| Izinto zeRadiator | Isinyithi esenziwe ngesilivere |
| Izinto zeRadome | I-ABS |
| Umbala weRadome | Umhlophe-we-Ivory |
| Ukufuma Kokusebenza | < 95% |
| Ubushushu bokusebenza | -40~55 ℃ |
| Iinkcukacha zoMbane | |
| Uluhlu lweeFrequency | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Inzuzo | 2dBi±0.5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| I-VSWR | ≤1.4 |
| Ukwahlulahlula | Ithe nkqo |
| Ukujikeleza kwepateni, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Ububanzi bomqadi othe nkqo | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedance yokufaka | 50Ω |
| Amandla Okufaka Aphezulu | 50W |
| Isinxibelelanisi | Ibhinqa lase-N |
Imiyalelo yokufakelwa kwentambo ye-N okanye 7 / 16 okanye 4310 1 / 2″ eguquguqukayo kakhulu
Ulwakhiwo lwesixhumi: (Umfanekiso 1)
A. i-nut engaphambili
B. i-nut emqolo
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokuhluba bunjengoko kuboniswe kumzobo (Umfanekiso 2), kufuneka kuqwalaselwe xa kuhluba:
1. Umphezulu wokugqibela womqhubi wangaphakathi kufuneka uxovulwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sekopolo kunye ne-burr kumphezulu wentambo.

Ukuhlanganisa inxalenye yokutywina: Jija inxalenye yokutywina ecaleni komqhubi wangaphandle wentambo njengoko kubonisiwe kumzobo (Umfanekiso 3).

Ukuhlanganisa i-nut yangasemva (Umfanekiso 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangasemva ngokuyikrufula njengoko kubonisiwe kumzobo (Iifig(5)
1. Ngaphambi kokukrufula, gcoba umaleko wegrisi yokuthambisa kwi-o-ring.
2. Gcina i-nati yangasemva kunye nentambo zingashukumi, Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili emzimbeni weqokobhe elingasemva. Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili lomzimba weqokobhe elingasemva usebenzisa isikrufu senkawu. Ukuhlanganiswa kugqityiwe.
