Iimbonakalo
◆ Ibhendi yeSandi ebanzi 698-4000MHz
◆ Ukhuseleko lwe-2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Ukuguquguquka okuphantsi kwe-Passive Inter-modulation
◆ Ukulahleka okuphantsi kwe-VSWR kunye nokufakwa
◆ Ihlala yodwa, ngaphakathi nangaphandle, IP65
◆ Isetyenziswa kakhulu kwizisombululo ezingaphakathi kwesakhiwo
◆ Ulawulo oluphezulu / Ukuzahlula
◆ Uvavanyo lwamandla yi-300W ngegalelo ngalinye, Ukuthembeka okuphezulu
◆ Ukulahleka Kokufakwa Okuphantsi, i-VSWR Ephantsi, i-PIM Ephantsi(IM3)
| Iimpawu zoMbane | |
| Iimpawu ze-Impedance | 50 Ohm |
| Uluhlu lweeFrequency | 698-2700 MHz |
| Amandla aphezulu | 300w |
| Ukubekwa wedwa | ≥27 dB |
| Ilahleko | ≤3.5 dB |
| I-VSWR | ≤1.25 |
| I-Riggle engaphakathi kwibhendi | ≤0.5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Uhlobo loQhagamshelo | Ibhinqa elingu-N |
| Ubungakanani beeConnectors | 4 |
| Ubushushu bokusebenza | -30-+55℃ |
| Izicelo | Ngaphakathi endlini |
Imiyalelo yokufakelwa kwentambo ye-N okanye 7 / 16 okanye 4310 1 / 2″ eguquguqukayo kakhulu
Ulwakhiwo lwesixhumi: (Umfanekiso 1)
A. i-nut engaphambili
B. i-nut emqolo
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokuhluba bunjengoko kuboniswe kumzobo (Umfanekiso 2), kufuneka kuqwalaselwe xa kuhluba:
1. Umphezulu wokugqibela womqhubi wangaphakathi kufuneka uxovulwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sekopolo kunye ne-burr kumphezulu wentambo.

Ukuhlanganisa inxalenye yokutywina: Jija inxalenye yokutywina ecaleni komqhubi wangaphandle wentambo njengoko kubonisiwe kumzobo (Umfanekiso 3).

Ukuhlanganisa i-nut yangasemva (Umfanekiso 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangasemva ngokuyikrufula njengoko kubonisiwe kumzobo (Iifig(5)
1. Ngaphambi kokukrufula, gcoba umaleko wegrisi yokuthambisa kwi-o-ring.
2. Gcina i-nati yangasemva kunye nentambo zingashukumi, Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili emzimbeni weqokobhe elingasemva. Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili lomzimba weqokobhe elingasemva usebenzisa isikrufu senkawu. Ukuhlanganiswa kugqityiwe.
