1. Ezi mpawu ziqhelekile kodwa zisenokungasebenzi kuzo zonke izihlanganisi.
2. I-OEM kunye ne-ODM ziyafumaneka.
| Isixhumi se-4.3-10 sendoda/ibhinqa sentambo ye-RF eguquguqukayo eyi-1/2" | I-TEL-4310M/F.12-RFC |
| Isixhumi se-4.3-10 sendoda/ibhinqa sentambo ye-RF eyi-1/2" eguquguqukayo kakhulu | I-TEL-4310M/F.12S-RFC |
| Isixhumi se-4.3-10 se-Engela yasekunene yendoda/ibhinqa sentambo ye-RF eguquguqukayo eyi-1/2" | I-TEL-4310M/FA.12-RFC |
| Isixhumi se-4.3-10 se-Engela yasekunene yendoda/ibhinqa sentambo ye-RF eguquguqukayo kakhulu eyi-1/2" | I-TEL-4310M/FA.12S-RFC |
| Isixhumi se-4.3-10 sendoda/ibhinqa sentambo ye-RF eguquguqukayo kakhulu ye-3/8" | I-TEL-4310M/F.38S-RFC |
| 4.1-9.5 Mini DIN Isinxibelelanisi esiyindoda se-3/8" intambo ye-superflex | I-TEL-4195-3/8S-RFC |
| Isixhumi se-4.3-10 sendoda/ibhinqa sentambo ye-RF eguquguqukayo ye-7/8" | I-TEL-4310M/F.78-RFC |
| Isixhumi sendoda esingu-4.3-10 sentambo ye-Superflexible eyi-1/4" | I-TEL-4310M.14S-RFC |
| Isixhumi sendoda esingu-4.3-10 sentambo ye-LMR400 | I-TEL-4310M.LMR400-RFC |

Imodeli:I-TEL-4310MA.12S-RFC
Inkcazo
Isixhumi se-4.3-10 se-Male Right Angle sentambo eguquguqukayo eyi-1/2″
| Izinto kunye nokuGcina | |
| Unxibelelwano lweziko | Ipleyiti yeBross / yeSilivere |
| Isigqubutheli | I-PTFE |
| Umqhubi woMzimba kunye nowangaphandle | I-Brass / i-alloy egqunywe nge-tri-alloy |
| I-Gasket | Irabha yeSilicon |
| Iimpawu zoMbane | |
| Iimpawu ze-Impedance | 50 Ohm |
| Uluhlu lweeFrequency | DC~6 GHz |
| Ukumelana nobushushu | ≥5000MΩ |
| Amandla eDielectric | ≥2500 ii-V rms |
| Ukumelana nokuqhagamshelana neziko | ≤1.0mΩ |
| Ukumelana nokuqhagamshelana kwangaphandle | ≤1.0 mΩ |
| Ukulahleka Kokufakwa | ≤0.15dB |
| I-VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Uluhlu lobushushu | -40~85℃ |
| Into evikela amanzi | IP67 |
Imiyalelo yokufakelwa kwentambo ye-N okanye 7 / 16 okanye 4310 1 / 2″ eguquguqukayo kakhulu
Ulwakhiwo lwesixhumi: (Umfanekiso 1)
A. i-nut engaphambili
B. i-nut emqolo
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokuhluba bunjengoko kuboniswe kumzobo (Umfanekiso 2), kufuneka kunikwe ingqalelo xa kuhluba:
1. Umphezulu wokugqibela womqhubi wangaphakathi kufuneka uxovulwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sekopolo kunye ne-burr kumphezulu wentambo.

Ukuhlanganisa inxalenye yokutywina: Jija inxalenye yokutywina ecaleni komqhubi wangaphandle wentambo njengoko kubonisiwe kumzobo (Umfanekiso 3).

Ukuhlanganisa i-nut yangasemva (Umfanekiso 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangasemva ngokuyikrufula njengoko kubonisiwe kumzobo (Iifig(5)
1. Ngaphambi kokukrufula, gcoba umaleko wegrisi yokuthambisa kwi-o-ring.
2. Gcina i-nati yangasemva kunye nentambo zingashukumi, Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili emzimbeni weqokobhe elingasemva. Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili lomzimba weqokobhe elingasemva usebenzisa isikrufu senkawu. Ukuhlanganiswa kugqityiwe.
