Uphawu: Inkangeleko entle Ukumelana kakuhle nempembelelo, ukungangeni manzi kunye nokukwazi ukulwa nokugqwala Iiphakheji zezixhobo zokufakela eziqhelekileyo zokubamba ipali Ubungakanani obulungiselelweyo Yilwe ngetekhnoloji yebhendi ebanzi, i-medium gain, i-low standing wave ratio
Isicelo: Inkqubo ye-GSM/CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Landela ezi nkqubo ukuze ufake i-antenna enepali yokubamba, ulungise i-engile yokuthambeka kwe-antenna, uqinise iibholiti, izikrufu kunye neenati. (1) Iikiti zokufaka ezimile okwe-L mazilungelelaniswe ne-antenna bolt, zifakwe kwi-washer ethe tyaba, i-spring hook, i-screw cap ngokulandelelana, emva koko itshixelwe i-nut. (2) Intonga enemisonto ye-U shape ye-M6 edluliswe nge-serrated kunye ne-L shape mounting kits, ibambe i-antenna enobubanzi. Ipali engama-35-50mm, emva koko itshixelwe i-nut. (3) Ukuze ufumane isignali engcono, lungisa i-engile yokuphosa ye-antenna ngendawo yomngxuma we-L shape mounting kit, emva koko vala zonke iinati kunye nesiphelo sesixhumi se-antenna esivaliweyo. (4) Ukuphakama kokumiswa kufuneka kube ngaphezu kweemitha ezi-3 ukusuka kwinqanaba lesiseko, kwaye iindawo ezikufutshane zokumiswa azinazo izakhiwo ezinde kunye neentsimbi ezinkulu. Ngamafutshane, umhlaba ovulekileyo.
| Into | Iinkcukacha |
| Uluhlu lweeFrequency | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Inzuzo | 7/10dBi |
| I-VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Impedance yokufaka | 50Ω |
| Ukwahlulahlula | Ithe nkqo |
| Ububanzi bomqadi othe tye | 70°/60° |
| Ububanzi bomqadi othe nkqo | 55°/45° |
| Amandla aphezulu | 50W |
| Uhlobo lwesixhumi | Ibhinqa elingu-N |
| Ubukhulu | 230X210X44mm |
| Ubushushu bokusebenza | -40℃~+60℃ |
| Umbala | Mhlophe |
| Ukufakelwa | Ukufakelwa eludongeni |
| Ukukhuselwa kwezibane | Umhlaba weDC |
Imiyalelo yokufakelwa kwentambo ye-N okanye 7 / 16 okanye 4310 1 / 2″ eguquguqukayo kakhulu
Ulwakhiwo lwesixhumi: (Umfanekiso 1)
A. i-nut engaphambili
B. i-nut emqolo
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokuhluba bunjengoko kuboniswe kumzobo (Umfanekiso 2), kufuneka kuqwalaselwe xa kuhluba:
1. Umphezulu wokugqibela womqhubi wangaphakathi kufuneka uxovulwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sekopolo kunye ne-burr kumphezulu wentambo.

Ukuhlanganisa inxalenye yokutywina: Jija inxalenye yokutywina ecaleni komqhubi wangaphandle wentambo njengoko kubonisiwe kumzobo (Umfanekiso 3).

Ukuhlanganisa i-nut yangasemva (Umfanekiso 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangasemva ngokuyikrufula njengoko kubonisiwe kumzobo (Iifig(5)
1. Ngaphambi kokukrufula, gcoba umaleko wegrisi yokuthambisa kwi-o-ring.
2. Gcina i-nati yangasemva kunye nentambo zingashukumi, Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili emzimbeni weqokobhe elingasemva. Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili lomzimba weqokobhe elingasemva usebenzisa isikrufu senkawu. Ukuhlanganiswa kugqityiwe.
