1. Inkqubo yesixhumi se-4.3-10 yenzelwe ukuhlangabezana neemfuno zamva nje zezixhobo zenethiwekhi yeselula, ukuqhagamshela i-RRU kwi-antenna.
2. Inkqubo yesixhumi se-4.3-10 ingcono kunezixhumi ze-7/16 ngokubhekiselele kubukhulu, ukuqina, ukusebenza, kunye nezinye iiparameter, izinto ezahlukeneyo zombane nezoomatshini zivelisa ukusebenza okuzinzileyo kwe-PIM, okubangela ukuba i-coupling torque ephantsi. Olu luhlu lwezixhumi lube nobukhulu obuncinci, ukusebenza kakuhle kombane, i-PIM ephantsi kunye ne-coupling torque kunye nokufakelwa okulula, ezi zakhiwo zibonelela ngokusebenza okuhle kwe-VSWR ukuya kuthi ga kwi-6.0 GHz.
1. I-100% ye-PIM ivavanyiwe
2. Ilungele usetyenziso olufuna i-PIM ephantsi kunye nokunciphisa okuphantsi
I-3. 50 Ohm impedance eqhelekileyo
4. Ukuthobela i-IP-68 kwimeko engalinganiswanga
5. Uluhlu lweefrikhwensi DC ukuya kwi-6GHz
1. Inkqubo ye-Antenna esasazwe (i-DAS)
2. Izikhululo zesiseko
3. Iziseko zophuhliso ezingenazingcingo
4. I-Telecom
5. Izihluzi kunye neeCombiners
● Iziphumo zovavanyo lwe-VSWR oluyi-4.3-10 kunye ne-PIM ephantsi kwi-LTE kunye neSelfowuni
● Uhlobo lweSikulufu
● Uhlobo lokuTsala ngokuTsala
● Uhlobo lweSikhonkwane sesandla
● Iziphumo zovavanyo lwe-PIM kunye ne-VSWR ezibalaseleyo ziqinisekisa ukuba inkqubo yesixhumi se-4.3-10 isebenza kakuhle kakhulu.
Ngenxa yezinye izibonelelo zoomatshini ezifana nobukhulu kunye ne-coupling torque ephantsi, inkqubo yesixhumi se-4.3-10 ifanelekile kwimarike yonxibelelwano lweselula.
1. Phendula umbuzo wakho kwiiyure ezingama-24 zokusebenza.
2. Uyilo olulungiselelwe wena luyafumaneka. I-OEM kunye ne-ODM zamkelekile.
3. Isisombululo esikhethekileyo nesikhethekileyo sinokubonelelwa kubathengi bethu ziinjineli zethu eziqeqeshwe kakuhle nezingoochwephesha kunye nabasebenzi.
4. Ixesha lokuhanjiswa ngokukhawuleza ukuze ufumane iodolo efanelekileyo.
5. Unamava okwenza ushishino neenkampani ezinkulu ezidwelisiweyo.
6. Iisampuli zasimahla zingabonelelwa.
7. Isiqinisekiso soRhwebo se-100% sentlawulo kunye nomgangatho.

Imodeli:I-TEL-4310M.78-RFC
Inkcazo
Isixhumi sendoda esingu-4.3-10 sentambo ye-RF eguquguqukayo ye-7/8″
| Izinto kunye nokuGcina | |
| Unxibelelwano lweziko | Ipleyiti yeBross / yeSilivere |
| Isigqubutheli | I-PTFE |
| Umqhubi woMzimba kunye nowangaphandle | I-Brass / i-alloy egqunywe nge-tri-alloy |
| I-Gasket | Irabha yeSilicon |
| Iimpawu zoMbane | |
| Iimpawu ze-Impedance | 50 Ohm |
| Uluhlu lweeFrequency | DC~3 GHz |
| Ukumelana nobushushu | ≥5000MΩ |
| Amandla eDielectric | ≥2500 ii-V rms |
| Ukumelana nokuqhagamshelana neziko | ≤1.0 mΩ |
| Ukumelana nokuqhagamshelana kwangaphandle | ≤1.0 mΩ |
| Ukulahleka Kokufakwa | ≤0.1dB@3GHz |
| I-VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Uluhlu lobushushu | -40~85℃ |
| I-PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Into evikela amanzi | IP67 |
Imiyalelo yokufakelwa kwentambo ye-N okanye 7 / 16 okanye 4310 1 / 2″ eguquguqukayo kakhulu
Ulwakhiwo lwesixhumi: (Umfanekiso 1)
A. i-nut engaphambili
B. i-nut emqolo
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokuhluba bunjengoko kuboniswe kumzobo (Umfanekiso 2), kufuneka kunikwe ingqalelo xa kuhluba:
1. Umphezulu wokugqibela womqhubi wangaphakathi kufuneka uxovulwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sekopolo kunye ne-burr kumphezulu wentambo.

Ukuhlanganisa inxalenye yokutywina: Jija inxalenye yokutywina ecaleni komqhubi wangaphandle wentambo njengoko kubonisiwe kumzobo (Umfanekiso 3).

Ukuhlanganisa i-nut yangasemva (Umfanekiso 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangasemva ngokuyikrufula njengoko kubonisiwe kumzobo (Iifig(5)
1. Ngaphambi kokukrufula, gcoba umaleko wegrisi yokuthambisa kwi-o-ring.
2. Gcina i-nati yangasemva kunye nentambo zingashukumi, Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili emzimbeni weqokobhe elingasemva. Cinezela umzimba weqokobhe eliphambili lomzimba weqokobhe elingasemva usebenzisa isikrufu senkawu. Ukuhlanganiswa kugqityiwe.
